Nasze usługi

Rejestracja spółek w KRS

Pragniesz założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialności? Spółkę jawną? Bądź spółkę akcyjną, komandytową, i nie wiesz jak to zrobić? Zrobimy to za Ciebie!

Od 1 lipca 2021 roku, przedsiębiorcy, którzy posiadają obowiązek zgłoszenia spółki i zmian jej dotyczących do KRS powinno zrobić to za pomocą systemu teleinformatycznego – Portal Rejestrów Sądowych.

Za pomocą teleinformatycznego systemu, przedsiębiorcy mogą w szczególności:

  • złożyć wniosek o wpis do rejestru bądź zmianę istniejącego już wpisu;

  • złożyć dokumenty finansowych do Repozytorium Dokumentów Finansowych;

  • składać pisma procesowe do sądu rejestrowego;

  • składać wnioski o udzielenie im informacji dotyczące podmiotów wpisanych do KRS.

Aby dokonać zmian w Portalu, należy wcześniej uzyskać kwalifikowany podpis elektroniczny bądź podpis potwierdzony profilem zaufanym ePUAP.

W sytuacji, gdy wniosek składany przez przedsiębiorcę wymaga załączenia załączników, a czynności podejmowane przez spółkę mają formę aktu notarialnego notariusz, w obecności którego zawarto dany akt notarialny ma obowiązek niezwłocznie po sporządzeniu aktu, umieścić go w Centralnym Repozytorium Elektronicznych Wypisów Aktów Notarialnych (dalej jako: „Repozytorium”).

System S24 jest systemem stworzonym dla przedsiębiorców, którzy chcą zarejestrować spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, jawną oraz komandytową w sposób uproszczony, czyli zawarcie umowy spółki następuję bez formy aktu notarialnego.

Należy pamiętać, że wpis do rejestru powinien zostać złożony w ciągu 7 dni od dnia zdarzenia uzasadniającego dokonanie wpisu (o ile przepis szczególny nie stanowi inaczej).

Nasze usługi

Naszym celem jest pomaganie przedsiębiorcom w rozwoju firm poprzez realizację usług obejmujących księgowość uproszczoną i pełną oraz zadania kadrowo-płacowe. Wiemy, że prowadzenie firmy wiąże się całą listą obowiązków, dlatego my chętnie zajmiemy się wykonywaniem tych, które dotyczą księgowości, kadr i wynagrodzeń. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze! Zyskasz więcej przestrzeni na współpracę z aktualnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych. Sprawdź ofertę naszego biura i rozliczaj swoje dokumenty pod okiem specjalistów!

Rejestracja spółek w KRS

Jednoosobowa działalność gospodarcza


Czytaj więcej

Rejestracja spółek
w KRS


Czytaj więcej

Rozliczanie biur
podróży


Czytaj więcej

Wirtualne
biuro


Czytaj więcej

Spółki handlowe


Czytaj więcej

Kadry i płace


Czytaj więcej

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Prześlij zapytanie, a jeden z naszych ekspertów niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

logo biuro rachunkowe

Biuro Rachunkowe świadczy kompleksowe usługi księgowe w Lublinie dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Oferta lokalna

Kontakt z nami

Biuro Rachunkowe Danuta Wojtaszko
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18/8
20-538 Lublin
tel. 608 303 707
tel. 784 562 738
tel. 694 500 084
e-mail: biuro@biurorachunkowelublin.pl
e-mail: danwojbiuro@wp.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00-17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Kontakt z nami