Jakie usługi oferujemy?

Naszym celem jest pomaganie przedsiębiorcom w rozwoju firm poprzez realizację usług obejmujących księgowość uproszczoną i pełną oraz zadania kadrowo-płacowe. Wiemy, że prowadzenie firmy wiąże się całą listą obowiązków, dlatego my chętnie zajmiemy się wykonywaniem tych, które dotyczą księgowości, kadr i wynagrodzeń. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze! Zyskasz więcej przestrzeni na współpracę z aktualnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych. Sprawdź ofertę naszego biura i rozliczaj swoje dokumenty pod okiem specjalistów!

Jakie są zalety powierzenia swoich spraw profesjonalnej firmie – takiej jak nasza?

Outsourcing usług księgowo-kadrowych to bez wątpienia doskonały sposób na optymalizację firmowego budżetu. Nie musisz zatrudniać specjalistów na etat oraz ponosić kosztów z tym związanych. Omijają Cię zmartwienia dotyczące konieczności poszukiwania pracownika na zastępstwo i wdrażania go do pracy, gdy Twój fachowiec będzie zmuszony skorzystać z dłuższego zwolnienia lekarskiego. Plan budżetowy Twojej firmy może być pozbawiony wydatków związanych ze specjalistycznym oprogramowaniem. Abyś jednak mógł w pełni skorzystać z zalet oddelegowania tego typu usług firmie zewnętrznej, musisz postawić na prawdziwych profesjonalistów w branży. Działamy od 1998 roku oraz:

  • zapewniamy pełen zakres usług księgowych oraz obsługę kadr i płac w Lublinie, które zagwarantują Ci faktyczną (nie zaś tylko teoretyczną) oszczędność Twojego czasu i pieniędzy;
  • wesprzemy Cię w założeniu firmy -w cenie usług księgowych!
  • pomożemy we wszystkich sprawach i formalnościach związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej, jej prowadzeniem bądź zakończeniem;
  • pomożemy przy wyborze formy opodatkowania;
  • kontrole organów państwowych będą odbywały się w naszym biurze, dzięki czemu nie zakłócą Twoich codziennych obowiązków;
  • przejmiemy od Ciebie wszelkie obowiązki związane z reprezentowaniem przed organami podatkowymi oraz jednostkami ZUS;
  • poprowadzimy i uporządkujemy Twoją dokumentację księgową, kadrowo-płacową oraz wyprowadzimy z zaległości
  • pomożemy pozyskać dofinansowanie z dotacji unijnych i rozliczymy uzyskane dotacje.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro?

Indywidualne podejście do klienta

Kompleksowe i indywidualne podejście

Nasze biuro zarejestruje dla Ciebie działalność gospodarczą, pomoże we wszystkich sprawach i formalnościach związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej, jej prowadzeniem bądź zakończeniem. Biuro poprowadzi i uporządkuje Twoją dokumentację księgową, kadrowo-płacową oraz wyprowadzi z zaległości. Biuro doradzi w każdym aspekcie związanym z prowadzeniem firmy oraz pomoże w podejmowaniu bieżących decyzji.

Lokalizacja biura rachunkowego

Dogodne położenie biura

Nasze biuro usytuowane jest w wygodnym miejscu na nowoczesnym osiedlu – niedaleko centrum miasta Lublin. W okolicy znajdują się liczne darmowe miejsca postojowe, co znacząco ułatwia komunikację.

Nasi pracownicy

Pracownicy

Szczególnym atutem naszej firmy są doświadczeni pracownicy, którzy są związani z naszym biurem od wielu lat. Nasze biuro rachunkowe to gwarancja jakości połączonej z profesjonalizmem jej pracowników.

Współpraca z kancelaria

Współpraca z kancelarią prawną

Biuro współpracuje ściśle z kancelarią adwokacką specjalizującą się w sprawach podatkowych oraz sprawach związanych z ochroną danych osobowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa w prowadzeniu biznesu.

Najczęściej zadawane pytania:

Ile będzie kosztowała obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa firmy?

Ceny obsługi finansowej ustalamy z każdym Klientem indywidualnie. Zależą one bowiem od rodzaju branży, liczby dokumentów oraz zatrudnionych pracowników, a także usług dodatkowych. W celu uzyskania szczegółowej wyceny usług zapraszamy do kontaktu. Podkreślenia wymaga fakt, iż jesteśmy elastyczni pod względem ustalania cennika naszych usług w ramach współpracy. Zarówno nowym Klientom, jak i Klientom, którzy dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą, proponujemy korzystne rabaty. Co więcej, pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej jest w cenie usług księgowych. 

Czy przekazywane dane są bezpieczne?

Tak, wszelkie dokumenty są odpowiednio zabezpieczone. Nasi pracownicy poświęcają bardzo dużą uwagę odpowiedniemu zabezpieczeniu dokumentów naszych Klientów. Dodatkowo działamy zgodnie z polityką RODO.

Czy biuro pomaga w rozliczeniu dotacji unijnych?

Tak, nasze biuro rachunkowe udzieli kompleksowej pomocy w ubieganiu się o wszelkie dotacje z funduszy unijnych, a także pomoże w ich rozliczeniu.

Czy biuro pomaga w razie kontroli organów państwowych?

Tak, wszelkie kontrole organów państwowych odbywają się w Biurze rachunkowym w Lublinie przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 18/8. Kontrole przebiegają sprawnie i nie zakłócają funkcjonowania działalności firm oraz codziennych obowiązków ich pracowników.

Jakie są terminy dostarczania dokumentów do biura?

Dokumenty możesz dostarczyć do naszego biura w Lublinie przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 18/8 każdego dnia, w godzinach od 8.00-17.00. Wyjątkiem są dokumenty rozliczeniowe, które musisz dostarczyć w terminach wynikających z umowy bądź przepisów prawa.