O nas

Nasz zespół

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalna księgowość w Lublinie od Biura Rachunkowego Danuta Wojtaszko

0
Lat doświadczenia
0
Członków zespołu
0
Stałych klientów
Jubileusz 25-lecia działalności Biura Rachunkowego

Co zyskasz, wybierając nasze biuro rachunkowe?

Biuro Rachunkowe Danuta Wojtaszko jest nowoczesnym, a zarazem doświadczonym biurem rachunkowym, oferującym profesjonalną księgowość w Lublinie. Nasze biuro działa na rynku lubelskim od 1998 roku – stale poszerzając grono zadowolonych Klientów. Świadczymy kompleksową obsługę księgową oraz obsługę kadr i płac w Lublinie, wspierając przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju i funkcjonowania ich biznesów. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy zadowolą najbardziej wymagających Klientów – doskonale rozumieją bowiem ich potrzeby i zapewniają usługi na najwyższym poziomie. Biuro rachunkowe zostało laureatem Orłów Rachunkowości w roku 2019, zaś w latach 2020-2021 otrzymało tytuł Gold w plebiscycie Orłów Rachunkowości.

Nasze biuro świadczy usługi Wirtualnego Biura.

Mając na uwadze dobro Twojej firmy, gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie, zapewniając fachowe podejście do każdego Klienta, rzetelność obsługi oraz terminowość. Niezależnie od tego, czy powierzysz nam prowadzenie ksiąg handlowych w Lublinie, czy też zlecisz nam zadania z zakresu małej księgowości – uwolnisz się od stresu związanego z prowadzeniem dokumentacji, rozliczeń oraz sporządzaniem sprawozdań. Wybierając nasze Biuro zyskasz pewność, że obsługą księgową oraz płacową-kadrową Twojej firmy zajmą się doświadczeni profesjonaliści, którzy odciążą Cię z licznych obowiązków związanych z prowadzoną działalnością.

Biuro Rachunkowe Danuta Wojtaszko

Świadczymy kompleksową obsługę księgową oraz obsługę kadr i płac w Lublinie.

Świadczymy kompleksową, pełną księgowość w Lublinie oraz obsługę kadr i płac, wspierając przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju i funkcjonowania ich biznesów. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy zadowolą najbardziej wymagających Klientów – doskonale rozumieją bowiem ich potrzeby i zapewniają usługi na najwyższym poziomie.

Posiadamy polisę od odpowiedzialności cywilno-prawnej oraz świadectwo kwalifikacyjne Nr 2601/97.

Biuro rachunkowe zostało laureatem Orłów Rachunkowości w roku 2019, zaś w latach 2020-2021 otrzymało tytuł Gold w plebiscycie Orłów Rachunkowości.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Prześlij zapytanie, a jeden z naszych ekspertów niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

logo biuro rachunkowe

Biuro Rachunkowe świadczy kompleksowe usługi księgowe w Lublinie dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Oferta lokalna

Kontakt z nami

Biuro Rachunkowe Danuta Wojtaszko
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18/8
20-538 Lublin
tel. 608 303 707
tel. 784 562 738
tel. 694 500 084
e-mail: biuro@biurorachunkowelublin.pl
e-mail: danwojbiuro@wp.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00-17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Kontakt z nami